Negalite prisiversti gerti? Pasinaudokite šiais patarimais

loading...


  Šešiasdešimt procentų savo kūno sudaryta iš vandens. O kasdien jo prarandame apie 3 litrus: 0,6 litro netenkame su prakaitu, 0,2 litro – su išmatomis, 1,5 litro – per inkstus ir apie 0,3 litro – su iškvėptu oru. Todėl organizmo gyvybinėms funkcijoms palaikyti svarbu, kad kasdien būtų gaunamas pakankamas geriamojo vandens kiekis. Deja, neretai žmonės skundžasi, kad gerti neprisiverčia. Nesinori ir viskas. Jei esate vienas iš jų, štai keli patarimai, kurie padės suvartoti pakankamai skysčių, pranešė doctoroz.com.

  Išgerkite stiklinę vandens ryte

  Kiekvieną rytą pradėkite stikline vandens su šlakeliu citrinų sulčių. Tai ne tik apsaugos organizmą nuo dehidratacijos, bet ir pabudinsi virškinimo sistemą.

  Valgykite daugiau vaisių ir daržovių

  Pradėti vartoti daugiau skysčių nereiškia gerti vieną stiklinę vandens po kitos. Valgykite braškių, agurkų, arbūzų – šiuose vaisiuose gausu organizmui reikalingo vandens.
  Kartais tam tikra rutina gali atnešti naudos jūsų sveikatai. Jei norite gerti daugiau vandens, suporuokite vandens pagurkšniojimus su reguliariai atliekama veikla, pavyzdžiui, valgymu. Prieš kiekvieną valgį išgerkite stiklinę vandens. Ne tik patenkinsite organizmo skysčių poreikį, bet ir nepersivalgysite.

  Praturtinkite vandenį natūraliu skoniu

  Įprastas vanduo netraukia? Pabandykite jį paskaninti žolelėmis arba vaisiais. Į vandenį galite įmesti mėtų, citrinų, agurkų ar ananasų.  loading...

Facebook skaitovų komentarai:

silumos siurbliai oras oras perkraustymo paslaugos kondicionieriu montavimas seo optimizacija