Numerologija: gyvenimo misija ir charakteris pagal tavo gimimo datą

loading...


  Užrašyk savo gimimą datą, pavyzdžiui, 1985.04.12. Dabar tiesiog sudėk visus skaitmenis: 1+9+8+5+0+4+1+2=30. Tau reikia, kad gautųsi vienaženklis skaičius, taigi sumuok toliau: 3+0=3. Štai ir tavo sielos skaičius!

  P.S. Įsidėmėk, kad yra du išskirtiniai skaičiai: 11 ir 22. Jei susumavus savo gimimo datą pamatai šiuos skaičius, daugiau sumuoti tau nebereikia.

  Vienetas

  Žmogus, kurio numerologinis kodas – vienetas, ateina į pasaulį aktyviai veikti, būti iniciatyvus ir energingas. Nuo vaikystės tokiems žmonėms sunku paklusti tėvams, auklėtojams, mokytojams. Tačiau tokius suvaržymus jie turėtų traktuoti kaip gyvenimo mokyklą, ruošiančią juos tam laikui, kai jie bus visiškai savarankiški. Vieneto žmonėms palankią įtaką daro ekstremalios situacijos – jose gamtos duoti gebėjimai ryškiau atsiskleidžia, aplanko mintys ir idėjos, kurios kitomis aplinkybėmis būtų nešiojamos ir brandinamos kelerius metus.

  Nepaisant visiško savarankiškumo šiems žmonėms nerekomenduojama turėti savo verslo, kol jie neišmoks visko kruopščiai apgalvoti, analizuoti situacijos ir tik paskui energingai eiti į priekį. Jiems pakanka savų išteklių, kad būtų sėkmingi gyvenime. Bet kad ir kokie dideli būtų jų pasiekimai, žmonėms su tokiu kodu nevalia patekti į savo puikybės ir pagyrų nelaisvę.

  Dvejetas

  Žmogus, kurio gimimo dienos kodas yra dvejetas – iš esmės nuotaikos žmogus. Gilumine to priežastimi galima pavadinti jo nepasitikėjimą savimi, savo galimybėmis, o to padariniai – dažnas puolimas į kraštutinumus, nuotaikų kaita. Tokie žmonės nuolatos kažkuo abejoja, perdėtai jaudinasi, ypač jei gyvenimas verčia priimti svarbų sprendimą.

  Dvejeto žmonėms reikėtų mokytis mažiau gilintis į smulkmenas. Jiems svarbu kuo mažiau dalyvauti konfliktuose, ginčuose, daugiau klausyti protingų žmonių patarimų.

  Šio kodo turėtojai turi puikų potencialą, daug sugeba, tik su sąlyga, kad veiks ne vieni. Pati svarbiausia jų gyvenimiška užduotis – bendraminčių komandos ieškojimas, kurios nariu jie taptų ir tuo pačiu pasiruoštų sau platformą būsimai sėkmei. Tokiems žmonėms patartina labiau save mylėti, savimi tikėti ir nesikuklinant prašyti pagalbos ir paramos, jei jiems jos reikia.

  Trejetas

  Jei gimimo dienos numeris – trejetas, vadinasi, žmogus apdovanotas įvairiausiais gebėjimais, nori daug, iš karto, todėl linkęs tarsi drugelis skraidyti nuo vieno žiedo prie kito, kad susirinktų saldaus nektaro. Tokiems žmonėms reikia žiūrėti, kad jų norai atitiktų galimybes.

  Be to, labai svarbu surikiuoti savo norus į eilę ir susitelkti į svarbiausią. Ir tik po to, kai noras taps realybe, galima imtis kito noro įgyvendinimo. Jei trejeto žmonės laikysis tokios strategijos, jų gyvenimo pasiekimai bus stulbinami. Be to, šie žmonės kaip magnetas traukia aplinkinius, tačiau dėl savo nepastovumo patys visus tarsi atitolina. O aplinkiniai jums gali būti netgi labai naudingi! Taigi išmokite rasti laiko ne tik naujiems projektams bei žmonėms, bet nepamirškite ir tų, kurie jau yra šalia.

  Ketvertas

  Ketverto žmonės – stabilumo mėgėjai visame kame. Tai labai atsakingi, sąžiningi, rimti, patikimi žmonės, kurie ne tik nebijo sunkių užduočių, bet ir daro viską, kad jas sėkmingai išspręstų.

  Turintys šį gimimo dienos numerologinį kodą garsėja puikia reputacija darbe ir gyvenime. Jų dažnai prašo pagalbos, patarimų ir panašiai, na o ketverto žmonės neatsisako padėti. Jie palaiko aplinkinius ir jiems tai nuoširdžiai malonu.

  Daugelį iš jų traukia mokslo ir technikos sfera. Šie žmonės labai išmintingai traktuoja nesėkmės – laiko jas gyvenimo pamokomis, iš kurių reikia padaryti tinkamas išvadas. Jie iš tų, kurie paragavę rūgščios citrinos, nesiraukys, o pagamins saldų gėrimą. Nesėkmė jiems sužadina azartą, kuris skatina siekti savo tikslo tol, kol pagaliau pavyks.

  Penketas

  Jei gimimo dienos numeris – penketas, jo turėtojas labai brangina laisvę ir dievina įvairiausias permainas. Jei permainų nėra, šie žmonės ima laikyti savo gyvenimą pelke, iš kurios skuba išsikapanoti, dažnai įsiveldami į įvairiausias avantiūras.

  Nieko nebijodami penketukai eina į priekį ir dažniausiai laimi. Įprastai jiems gyvenime labai sekasi, laimingas atsitiktinumas pakreipia jų gyvenimą palankesne vaga.

  Penketo žmonės išsiskiria aukštu intelektu, filosofiniu mąstymu, mokėjimu sėkmingai užsiimti keliais reikalais vienu metu, prioriteto teikimu savo žinioms ir kitų patirčiai. Jie visada pasirengę išklausyti gyvenimišką istoriją ir patarimą. Jų protui reikalingas nuolatinis naujos informacijos srautas, todėl penketo žmonės ne mažiau už nuotykius mėgsta keliones, aktyvų bendravimą su žmonėmis.

  Nieko stebėtino, kad jų bendravimo ratas platus, juk penketai – taktiški, diplomatiški žmonės. Kad pasiektų gyvenimo aukštumas, tokiems žmonėms nevalia eiti kažkieno jau pramintu taku, jų misija – praminti savo taką.

  Šešetas

  Šešeto žmones charakterizuoja žodžio laikymasis. Ne taip lengva išpešti iš jų pažadą, nes jie pasveria kiekvieną savo žodį. Bet jei toks žmogus pasižadėjo, jis padarys viską kas įmanoma ir neįmanoma, kad pažadą ištesėtų. Kitaip pasielgti jiems neleistų sąžinė, kuri neužmiega nė minutei ir nuolat primena, jei kažkas dar nepadaryta.

  Tai labai kilnūs žmonės ir būtent tai jiems gyvenime labiausiai padeda. Viena iš sėkmingiausių jų gebėjimų taikymo sferų – medicina, politinė, šviečiamoji veikla. Šešetai sukuria šeimą gana vėlai, nes potencialiems gyvenimo palydovams kelia nemenkus reikalavimus. Įprastai prireikia nemažai laiko, kol randa žmogų, kuris atitiktų didžiąją dalį reikalavimų.

  Septynetas

  Kodą septynis turi žmonės, kuriems būdinga veikiau klausyti savo vidinio balso nei proto. Jiems nereikėtų nieko keisti, nes intuicija veikia efektyviau už racionalų mąstymą. Pasitelkus intuiciją problemos išsprendžiamos greičiau.

  Septyneto žmonės – mokytojai, rašytojai. Na o verslininkais septynetai būna retai, čia ne jų stichija. Ir apskritai materialūs dalykai juos domina mažiau nei dvasinis gyvenimas. Gilūs apmąstymai apie gyvenimą ir mirtį – jiems įprastas dalykas. Klausimuose, susijusiuose su menu, filosofija, religija jie – tikri išminčiai.

  Komunikacija septyneto žmonėms – nelengvas dalykas. Vakarėliai, pasilinksminimai jiems atrodo tuščias laiko švaistymas, todėl su žmonėmis jie bendrauja ne itin noriai. Kitas reikalas – prilygstantys jiems intelektu, interesais, pasaulėžiūra pašnekovai, bet tokių sutikti ne itin dažnai pavyksta. Todėl dažniausiai septynetai leidžia laiką vieni, kas, beje, jiems patinka. Vienatvė juos džiugina, nes suteikia galimybių į valias apmąstyti kokią mėgstamą temą.

  Aštuonetas

  Aštuoneto žmonės gali ir turi dėti pastangas materialioje gyvenimo sferoje. Jie labai anksti, vos ne nuo mokyklos susidraugauja su pinigais, komercija, nuosavybe. Jie turi puikių administracinių gebėjimų, kurių dėka gali suorganizuoti sudėtingiausią reikalą. Šie žmonės turi visas galimybes užsiimti stambiu verslu, tik reikėtų laikytis kelių svarbių sąlygų. Didžiausios pastangos turi būti nukreiptos bendram labui, o ne savo turtų didinimui. Jei norėsis tik prisikimšti kišenes, gali nieko nepasiekti. Kita vertus jei aštuoneto žmonės ims pirmiausia rūpintis kitais, turi visus šansus tapti turtingais žmonėmis.

  Didelė sėkmė jiems praktiškai neįmanoma be labdaringos veiklos. Tokie žmonės gali sėkmingai dalyvauti įvairiausiuose netradiciniuose renginiuose, nesusijusiuose su komercija. Pavyzdžiui, jeigu organizuotų netradicinės medicinos centrą, šis turėtų visus šansus suklestėti. Aštuonetai – puikūs netradicinių mokymų laidininkai. Kad ir kokį kelią pasirinktų, jiems svarbiausia – visada atsiminti, kad materialius dalykus turi atsverti dvasiniai.

  Devynetas

  Apie žmones, kurių gimimo datos kodas yra devynetas, sakoma – jiems duota daug, tačiau ir reikalaujama ne mažiau. Aplinkiniai juos labai gerbia, laiko autoritetu. Jiems būdinga vadovautis sveiku protu, o tik po to jausmais. Neretai jiems sunku susitvarkyti asmeninį gyvenimą, nes būsimiems gyvenimo palydovams kelia labai didelius reikalavimus. Jei devyneto žmogus nuolat susidurs su vienokiais ar kitokiais partnerio trūkumais, neišvengiami nusivylimai. Dvasinis vedybinės santuokos aspektas jam svarbesnis nei fizinis artumas.

  Tokiems žmonėms didelė tikimybė klestėti, tik jų varomoji jėga turi būti rūpinimasis žmonėmis, jų poreikiais. Jiems patartina periodiškai pamiršti savo asmeninius poreikius ir pasišvęsti kitų gerovei. Devyneto žmonėms juodi periodai bus tuo ilgesni, kuo egoistiškiau jie bus nusiteikę.

  Vienuolika

  Jei gimimo dienos kodas – vienuolika, šio žmogaus gyvenimo misijos paprasta nepavadinsi. Jos esmė – perkelti sąmonę į kokybiškai naują, aukštesnį lygį. Tačiau tarnystė vienuolyne tokiems žmonėms netinka – jiems būtina gyventi tarp žmonių, tarnauti jiems, tampant išmintingais patarėjais, dvasiniais mokytojais, mediumais.

  Vienuoliktuko atstovai neišsuka iš dvasinio vystymosi kelio, jų ieškojimo vaisiai tampa orientyru aplinkiniams, įkvepia pradėti naują gyvenimą, ieškoti savo gyvenimo kelio. Jei vienuoliktuko padedamas bent vienas žmogus ras save šiame pasaulyje, tai galima laikyti didžiuliu pasiekimu.

  Vienuoliktukai ne šiaip dalina patarimus į kairę ir į dešinę – jie atsako už kiekvieną savo žodį, už likimus tų, kurie paklausė jų rekomendacijų. Beje, dažnai tai būna už juos pačius vyresni žmonės.
  Norint sulaukti sėkmės, tokiems žmonėms reikia išmokti žiūrėti į pasaulį žmogaus, kuriam reikia pagalbos, akimis, būti geraširdžiu, pakančiu. Daugeliu atvejų šio sakralaus kodo vibracijos visu galingumu pasireiškia tik vyresniems žmonėms. Jei perskaitęs šį aprašymą, žmogus mato, kad su juo tai neturi nieko bendro, reiškia, jo tikrasis numerologinis kodas – dvejetas.

  Dvidešimt du

  Žmonės, kurių numerologinis kodas dvidešimt du, apdovanoti grandioziškiausia ir sudėtingiausia gyvenimo misija – šviesti žmoniją. Jie turi valdyti daugybės žmonių likimus ir tuo pačiu gyventi savo gyvenimą. Jiems nevalia turėti siauro požiūrio. Tokie žmonės jau dabartyje deda būsimo pasaulio pagrindus.

  Jų misija – paaiškinti aplinkiniams kosminius dėsnius, jų esmę ir svarbą. Konkretesniu ir praktiškesniu požiūriu tai atrodo kaip švietėjiška veikla, seminarų rengimas ir vedimas. Jei žmogui atrodo, kad jo gyvenimo kelias su sakralaus skaičiaus 22 vibracijomis jam netinka, tai reiškia, kad tikrasis jo numerologinis kodas bus ketvertas.  loading...

Facebook skaitovų komentarai:

silumos siurbliai oras oras perkraustymo paslaugos kondicionieriu montavimas seo optimizacija