Celiulitas, kas skatina jo atsiradimą? Kaip jo atsikratyti?

loading...


  Kas skatina celiulito atsiradimą? Tam įtakos turi genetika, hormonai, dietos, sėdimas darbas ir, žinoma, bendras svoris. Kuo sveikesnis jūsų gyvenimo būdas – tuo geresnė ir gražesnė oda, tad atitinkamai ir celiulitui čia ne vieta.

  Ar galima išvengti celiulito atsiradimo?

  Dieta. Celiulito vystymąsi skatina mityba, kurioje gausu riebalų, angliavandenių, druskos, mažai ląstelienos.

  Gyvenimo būdas. Jei mažai judate, ilgai būnate vienoje vietoje, taip pat rūkote ir jaučiate didelę įtampą – tai skatina celiulito atsiradimą.

  Hormoniniai faktoriai. Hormonai yra labai svarbūs, kalbant apie celiulito atsiradimą. Todėl reikia stebėti, kad hormonų lygis būtų normalus. Celiulito atsiradimui turi įtakos šie hormonai: estrogenas, insulinas, noradrenalinas, skydliaukės hormonai, prolaktinas.

  Genetika. Genai yra labai svarbūs, ir visiškai paneigia vyraujančią nuomonę, kad celiulitas yra tik antsvorio padarinys. Net ir lieknutės merginos gali turėti celiulitą. Bėda ta, kad su genetika kovoti praktiškai neįmanoma.

   

  Kaip atsikratyti? Nereikėtų laukti stebuklų, ir peržiūrėti metodus.

  1. Pratimai. Negalvokite, kad su celiulitu padeda kovoti tik dietos ar plastinė chirurgija. Persivalgymas skatina riebalų kaupimąsi, o svorio metimas, atvirkščiai, padeda kovoti su celiulitu, kadangi sumažina riebalų kiekį. Tačiau būtina atlikti ir pratimus, kurie greitina ir gerina kraujotaką bei didina raumenų tonusą.

  2. Įdegis. Net ir dirbtinis įdegis leidžia minimalizuoti „apelsino žievelės“ reljefą. Rinkdamiesi įdegį, žiūrėkite, kad jame būtų antioksidantai (pvz. žalioji arbata), tonizuojančios priemonės (pvz. kofeinas), stiprinančios priemonės. Nesirinkite prabangių kremų, turinčių aukso atspalvių, nes jie dar labiau išryškina celiulitą.

  3. Maskuojančios priemonės. Jos yra prieinamos kiekvienai: jų pagalba galite sumažinti celiulitą arba paslėpti jį. Tai masažai, šveitikliai, organizmo detoksas. Ir jų reikšmė viena – skatina kraujotaką, pašalinti iš organizmo toksinus, padidinti odos tonusą. Naudokite anticeliulitinius kremus, tiesa, jie bus naudingi tik tol, kol juos naudosite.

  4. Gydymas. Procedūros salonuose yra gana brangios, tačiau reikia pripažinti, kad jos tikrai efektyvios. Iš siūlomų galite rasti mezoterapiją, lipolizę, endermologiją.

  5. Dieta. Naudokite kiek įmanoma mažiau produktų su cukrumi, nevartokite alkoholio ir rafinuotų produktų. Rinkitės maistą, kuriame gausu ląstelienos (vaisiai, grūdai, daržovės). Atstatyti audinius padės špinatai, obuoliai, kiaušiniai, kopūstai.  loading...

Facebook skaitovų komentarai: