Išskirtinis video siužetų ciklas (II dalis): šešiolikmetė Urtė išsikraustė į JAV pas mylimąjį A. Perezą

loading...


  Išskirtinis video siužetų ciklas (II dalis): šešiolikmetė Urtė išsikraustė į JAV pas mylimąjį A. Perezą

  „Raudonas kilimas“ tęsia išskirtinių video siužetų ciklą apie pastarųjų savaičių skandalingiausią porą – verslininką Aaroną Perezą iš JAV ir šešiolikmetę lietuvę Urtę. Vienintelio tokio atviro interviu antroje serijoje pora prakalbo apie vestuves, planuojamus vaikus ir bendrą ateitį drauge, bei prabyla apie priimtą sprendimą gyventi drauge.

  Pastaruoju metu Aaronas ir Urtė išgirdo įvairiausių komentarų apie savo santykius, kurie juos tiesiog persekiojo. Tačiau mergina nekreipė dėmesio į įvairiausias apkalbas ir tvirtai apsisprendė – paliko gimtąją Lietuvą ir iškart po Naujųjų metų išskrido gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas pas mylimąjį Aaroną.

  Dabar Urtė gyvena prabangiuose namuose, važinėja prabangiais automobiliais ir mėgaujasi viskuo, ką jai pasiūlo mylimasis. „Mes jaučiamės gerai kartu, aš juo pasitikiu. Jis manęs niekada nespaudė, visi sprendimai buvo priimti kartu“, – pasakojo Urtė.

  Mergina atvira – sužieduotuvių tikrai laukia, tačiau kaip į piršlybas reaguotų, šiandien atsakyti negali, o kokios būtų poros vestuvės – tiek Aaronas, tiek Urtė jau žino.

  Tiesa, Urtė prisipažįsta, kad vaikų tema taip pat yra ta, apie kurią pora nevengia diskutuoti. „Labai norėčiau tapti tėčiu, tikiuosi, greitai taip ir nutiks“, – atviravo A. Perezas.

  Antroje video siužetų serijoje Aaronas prabilo ne tik apie šeimyninio gyvenimo su Urte planavimą, bet ir apie pirmąją santuoką. Anksčiau verslininkas taip pat buvo vedęs lietuvaitę ir atskleidė, kodėl pirmieji tokie rimti santykiai baigėsi.

  Kodėl Urtei išvykti leido tėvai? Ką mano mokytojai? Ar mergina tęs mokslus? Visą tai sužinosite specialaus video siužetų ciklo trečioje serijoje – tik www.raudonaskilimas.lt portale.  loading...

Facebook skaitovų komentarai:

silumos siurbliai oras oras perkraustymo paslaugos kondicionieriu montavimas seo optimizacija