Keli patarimai kaip valgant nepriaugti svorio

loading...


  1. Susideliokite prieš eidami į parduotuvę ką pirksit

  Eidami į parduotuvę dažnai nusiperkate tai, ko Jums visai nereikia. Susidėliokite pirkinių ir savaitės maisto planą. Taip sutaupysite pinigų ir nusipirksite tik to, ko tikrai reikia. Na ir, žinoma, gera savijauta garantuota!

  2. Pusryčius pasidarykite vakare

  Pasiruoškite pusryčius vakare, ryte pabudę išgerkite stiklinę vandens, o praėjus pusvalandžiui pusryčiaukite. Taip sutaupysite laiko ryte ir žinosite, jog tikrai valgėte sveikus ir kokybiškus pusryčius. Skubantys žmonės pamiršta ką deda į burną.

  3. Normuokite vasius

  Jeigu norite pasigaminti maisto kelioms dienoms į priekįs, susipjaustykite norimus vaisus, daržoves, sudėkite į maišelį ir dėkite į šaldiklį. Jeigu valgysite greitu metu į šaldiklį dėti nereikia. Pasižymėkite, kokius vaisius ar daržoves dėjote, suskaičiuokite kalorijas ir pasižymėkite ant maišelio. Taip galėsite paskaninti savo baltymų kokteilius, pagardinti varškę ar tiesiog užkąsti.

  4. Nevalgygite prieš miegą

  Jei valgote prieš naktį, galite labai lengvai priaugti nereikalingų kilogramų. Čia tikriausiai ir įrodinėti nieko nereikia. Vakarinio alkio metu organizmas taupo gliukozę ir pradeda virškinti savo riebalus. Jei jūs užvalgote, jūsų riebalai toliau lieka saugūs.

  5. Valgygite dažniau kruopas

  Kruopos itin maistingas, vertingas ir lengvai virškinamas maisto produktas. Jų rekomenduojama valgyti kelis kartus per dieną.  loading...

Facebook skaitovų komentarai:

silumos siurbliai oras oras perkraustymo paslaugos kondicionieriu montavimas seo optimizacija